GO! FILTR ZIELONY

WTGGOFILTRZIELONY

Nowy produkt

CZEKAMY NA DOSTAWĘ

49,00 zł brutto

PŁATNOŚĆ I WYSYŁKA
PŁATNOŚĆ I WYSYŁKA

Opis

WYDAJNOŚĆ FILTRA130 LITRÓW
KOLORZIELONA

Więcej informacji

O FILTRZE SŁÓW KILKA


Filtr dedykowany osobistym butelkom Water-to-Go z serii GO!

System filtrujący Water-to-Go wykorzystuje nanotechnologię i cząsteczki tlenku glinu i został opracowany na polecenie NASA. 

Jego skuteczność została potwierdzona wieloma niezależnymi badaniami (przeprowadzonymi z zachowaniem międzynarodowych standardów). Badania prowadzili specjaliści z branży w USA (BCS Laboratories), Europie (The London School of Hygiene & Tropical Medicine), Indiach (Bangalore Test House) i Polsce (Aquanet Laboratorium).

Wszyscy jednoznacznie potwierdzili skuteczność systemu filtrującego Water-to-Go na poziomie 99.9% (eliminację bakterii - w tym e.coli, tyfusu, cholery, czerwonki oraz bakterie powodujące zatrucia jadem kiełbasianym; wirusów - m.in. polio, zapalenia wątroby typu A, entero- i reo-wirusy itd.; metali ciężkich i zanieczyszczeń - wśród których chlor, fluor, ołów, chrom, rtęć, nikiel, aluminium, miedź, żelazo, pestycydy oraz lotne związki organiczne  - takie jak aldehyd mrówkowy).CECHY FIZYCZNE Filtra Water-to-Go z serii GO!


Poznaj walory estetyczne i techniczne naszych filtrów. Przygotowaliśmy dla Was infografikę, która w przyjazny sposób opowie Tobie o najważniejszych cechach filtrów do butelek Water-to-Go.


NOWOCZESNY DESIGN

To modny element. 
Element, który skutecznie dba o Twoje zdrowie i wszystkich, których kochasz. I czyni to z klasą:) Wymienne filtry, dostępne w rożnych kolorach, umożliwiają personalizację butelki. Mixuj kolor - na zdrowie!


MONITORING ŻYWOTNOŚCI FILTRA

Długodystansowiec. 
Precyzyjny wskaźnik zużycia filtra w czasie rzeczywistym informuje Cię o jego stanie, dlatego będziesz doskonale poinformowany/a o konieczności jego wymiany. Żywotność filtra wynosi wynosi 2 miesiące (przy regularnym użyciu) lub 130 litrów. 


INNOWACYJNY SYSTEM FILTRUJĄCY

To obietnica jego skuteczności. 
System filtrujący wbudowany w butelki Water-to-Go wykorzystuje nanotechnologię oraz cząsteczki tlenku glinu. Rozwiązanie powstało na zlecenie NASA. Liczne testy udowodniły jego skuteczność na poziomie 99.9%!


BEZPIECZEŃSTWO

To gwarancja najwyższej jakości - dla Ciebie i Twoich bliskich. 
Elementy plastikowe filtra Water-to-Go wykonane zostały z solidnego, bezpiecznego plastiku - wolnego od związków chemicznych z grupy fenoli (BPA Free)!KORZYŚCI - Ku pamięci;)


Przypominamy co zyskujesz dzięki butelce Water-to-Go, czyli dlaczego warto być konsekwentnym i wymienić filtr na nowy po jego zużyciu. Dbamy o to, abyś podjął świadoma decyzję, dlatego zapraszamy Cię do poniższej sekcji, z której dowiesz się jak butelka Water-to-Go wpływa na komfort Twojego życia na płaszczyźnie zdrowotnej, ekonomicznej i ekologicznej.


DLA ZDROWIA

Pijesz czystą wodę, pozbawioną metali ciężkich, bakterii i wirusów. 
Liczne badania udowodniły jednoznacznie, że filtry Water-to-Go eliminują ponad 99,9% zanieczyszczeń z wody. Mamy jeszcze dobrą wiadomość dla Twojego kręgosłupa - koniec w noszeniem ciężkich butelek z wodą butelkową!
DLA WYGODY

Masz stały dostęp do czystej wody, gdziekolwiek jesteś. 
Butelkę możesz napełnić 'kranówką', wodą pochodzącą z deszczu, śniegu, czy gradu lub zbiorników wodnych (jak jezioro, rzeka, staw, a nawet kałuża).

PS. Nasze butelki kochają podróże. Cieszymy się, że towarzyszą Ci, gdziekolwiek jesteś! 
DLA OSZCZĘDNOŚCI

Oszczędzasz nawet 800 zł rocznie. 
Ludzki organizm potrzebuje ok. 2 litrów wody dziennie. Filtrowana woda Water-To-Go kosztuje Cię 0,40 gr/pół litra. Za wodę butelkową ze sklepu zapłacisz 1,20 zł. Pijąc 2 litry dziennie, oszczędzasz 800 PLN rocznie!

PS. Napisz do nas i pochwal się, co kupiłeś, gdzie byłeś. Podziel się radością!
DLA ŚRODOWISKA

Przyczyniasz się do zmniejszenia ilości śmieci na wysypiskach 

PS. Pomagasz! Możesz być z siebie dumny/ dumna:)
FAKTY


Fakty mówią same za siebie! Koniecznie zapraszamy do ich lektury.260 BUTELEK WODY 0,5 LITRA

Pomóż chronić środowisko!
Tylko w zeszłym roku w Europie zużyto ponad 30 bilionów sztuk butelek wody. Woda butelkowana jest zabójcza nie tylko dla środowiska, ale i Twojego portfela. Tylko 20% odpadów plastikowych jest poddawane procesowi recyklingu. Resztę znajdziesz na dzikich wysypiskach, w lasach, wodach...
0,5 LITRA WODY WATER-TO-GO KOSZTUJE CIĘ TYLKO 0,40 PLN! 

Oszczędzaj nawet 800 PLN rocznie!
Skoro o finansach była mowa... Filtrowana woda Water-To-Go kosztuje Cię 0,40 gr/pół litra. Za wodę butelkową ze sklepu zapłacisz 1,20 zł. Pijąc 2 litry dziennie, oszczędzasz 800 PLN rocznie!
NATURALNIE!


Cenimy Wasze zaufanie, dlatego na stronie www.watertogo.pl wykorzystujemy tylko realne fotografie produktów (real photo)!

filtr_green.png

DROGI KLIENCIE

dołożyliśmy wszelkich starań, aby zdjęcia butelek i akcesoriów jak najwierniej 
odzwierciedlały ich rzeczywiste kolory. Te jednak mogą się nieznacznie różnić, 
co wynika z osobistych ustawień monitora.
Opinie

Napisz opinię

GO! FILTR ZIELONY

GO! FILTR ZIELONY